Založ si blog

Čo je to „totálna ignorancia moci“? Európska komisia proti národnému štátu a jej predstaviteľom?

„Mám ráda Maďarsko, vaše víno, vašu židovskú kultúru“…odpovedala komisárka v Bruseli na otázku maďarského novinára: „jednoduchá otázka, čo máte proti Maďarsku“? …potom, keď iná novinárka vytkla, že na správu  odpovedajúcu na odsudzujúcu správu komisárky  že Maďarsko  nedodržiava „európske hodnoty“ , dostal premiér Maďarskej republiky Viktor Orbán SEDEM MINÚT k obhajobe v Bruseli…. prečo nám to pripomína Kostncký koncil katolíckej cirkvi zo stredoveku kde odsúdili a upálili Majstra Jana Husa? Že dnes sa už nepopravuje a neupaľuje? …koľko hlasov treba v Európskom Parlamente, aby sa to neodhlasovalo!?…

Čo môže povedať našinec na toto všetko? Ak je rozumovo nadaný, už vie, čo je TOTÁLNA IGNORANCIA MOCI…A on to ešte niekto bude pripomínať komunistickú totalitu z 50.rokov…tam sa vinníci priznávali, tu vinníkovi šancu dali iba na 7 minút.

…Ozaj, a čo sú to tie európske hodnoty? 

….no, žeby to „víno, a židovská kulúra“? …joj… „trolíci“, pred čítaním blogu prestaňte piť burčiak …Európska komisia už proti Maďarsku prijala sankcie – koniec hry na demokraciu

Len ste sa rehlili „Ani zrnu nazmar“ za socializmu, teraz sa rozčulujete na jablkách?

15.09.2018

Veta „S úrodou to u nás vyzerá katastrofálne, máme neskutočné množstvo jabĺk, ktoré, žiaľ, nevieme predať.“ Škandál: lebo tisíce slovenských detí a desaťtisíce starých ľudí by viac »

Babiš je náš!

08.09.2018

BABIŠ JE NÁŠ!!! Nie preto, že je Slovák. Preto, že sa postavil proti tej vítacej kultúre frau Merkel a povedal otvorene NIE: „Veď akí ľudia v drvivej väčšine prichádzajú do Európy? Ilegálni viac »

August ´2018?

22.08.2018

Nepíšte už toľko tých slohových literárnych úloh o „Auguste68“ ani o „Pražskej jari68“. Obzrite sa prosím okolo seba...a plačte...Prečo nevidíme v realite tú tragédiu, ktorá sa viac »

gábor gál

Europoslanci hovorili s Gálom o slovenskom právnom systéme

18.09.2018 20:37

Poslanci Európskeho parlamentu preverujú na Slovensku situáciu v oblasti bezpečnosti novinárov, ale aj korupcie a dodržiavania princípov právneho štátu.

duda

USA zvažujú trvalú základňu v Poľsku a zrušenie víz pre Poliakov

18.09.2018 20:10

V krajine síce už americkí vojaci pôsobia, nie sú tu však rozmiestnení nastálo.

Čína USA Trump clá dodatočné zavedenie

Trump sa pri Číne zahráva s ohňom

18.09.2018 20:00

Po mesiacoch kriku americký prezident Donald Trump nakoniec splnil svoje hrozby a ekonomicky tvrdo udrel na Čínu.

stretnutie, Danko, Pellegrini, rokovanie, vlada,

Prečo chýbali ministri za SNS na rokovaní vlády v Košiciach?

18.09.2018 18:44

Ministrov mal zo slávnostného zasadnutia stiahnuť stranícky šéf Andrej Danko. Údajne pre vnútrostranícke témy, a nie napätie v koalícii.

asimo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 49
Celková čítanosť: 74820x
Priemerná čítanosť článkov: 1527x

Autor blogu

Kategórie