Založ si blog

Čo je to „totálna ignorancia moci“? Európska komisia proti národnému štátu a jej predstaviteľom?

„Mám ráda Maďarsko, vaše víno, vašu židovskú kultúru“…odpovedala komisárka v Bruseli na otázku maďarského novinára: „jednoduchá otázka, čo máte proti Maďarsku“? …potom, keď iná novinárka vytkla, že na správu  odpovedajúcu na odsudzujúcu správu komisárky  že Maďarsko  nedodržiava „európske hodnoty“ , dostal premiér Maďarskej republiky Viktor Orbán SEDEM MINÚT k obhajobe v Bruseli…. prečo nám to pripomína Kostncký koncil katolíckej cirkvi zo stredoveku kde odsúdili a upálili Majstra Jana Husa? Že dnes sa už nepopravuje a neupaľuje? …koľko hlasov treba v Európskom Parlamente, aby sa to neodhlasovalo!?…

Čo môže povedať našinec na toto všetko? Ak je rozumovo nadaný, už vie, čo je TOTÁLNA IGNORANCIA MOCI…A on to ešte niekto bude pripomínať komunistickú totalitu z 50.rokov…tam sa vinníci priznávali, tu vinníkovi šancu dali iba na 7 minút.

…Ozaj, a čo sú to tie európske hodnoty? 

….no, žeby to „víno, a židovská kulúra“? …joj… „trolíci“, pred čítaním blogu prestaňte piť burčiak …Európska komisia už proti Maďarsku prijala sankcie – koniec hry na demokraciu

Zbyrokratizovanie zdravia – darček vlády na 2019

04.01.2019

Nedovoľte si byť chorým! Alebo mať úraz! Nedajbože šmyk na ľade a otras mozgu! Buď majte pri sebe hotovosť aspoň v päťdesiateurovkách, alebo trčte doma! Týka sa najmä dôchodcov...To, viac »

Že prečo a kto vyrába HOAXY v Pravde

22.12.2018

Poľsko má utešene dlhé hranice s Litvou. Sú susedia. Majú aj spoločnú históriu a ak idete dnes Baltickou diaľnicou Via Baltica z poľského Augustova na litovský Mariampole, do 10 hodín ste viac »

Čo prinúti občanov Slovenskej republiky? . . . .

20.12.2018

Ani zlá sociálna situácia...ani 11 Eur mesačne ako pridaná "almužna" pre milión sedemstotisíc dôchodcov pri provokačnom pridaní si poslancom a vládnym činiteľom k už i tak vysokým platom viac »

rivlin, porošenko

Porošenko dúfa, že Izrael uzná hladomor na Ukrajine za genocídu

21.01.2019 23:02

Hladomor v Sovietskom zväzr umelo vyvolal vtedajší diktátor Josif Stalin.

Gazprom

Rusi sľúbili, že plyn naďalej potečie cez Ukrajinu a Slovensko

21.01.2019 22:23

Rusko sa zaviazalo, že bude pokračovať v dodávkach plynu do Európy cez Ukrajinu aj po roku 2019, uviedol eurokomisár Maroš Šefčovič.

kostol, maren ueland

Nórsko sa rozlúčilo s v Maroku zavraždenou Uelandovou

21.01.2019 21:45

Na pohrebe 28-ročnej študentky sa k smútiacim pridal aj minister.

taliban

Taliban v Afganistane zabil 120 vojakov, povstalci rokovali s Washingtonom

21.01.2019 21:27, aktualizované: 22:17

Afganské jednotky usmrtili dvoch bojovníkov hnutia.

asimo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 94316x
Priemerná čítanosť článkov: 1655x

Autor blogu

Kategórie