Založ si blog

Čo je to „totálna ignorancia moci“? Európska komisia proti národnému štátu a jej predstaviteľom?

„Mám ráda Maďarsko, vaše víno, vašu židovskú kultúru“…odpovedala komisárka v Bruseli na otázku maďarského novinára: „jednoduchá otázka, čo máte proti Maďarsku“? …potom, keď iná novinárka vytkla, že na správu  odpovedajúcu na odsudzujúcu správu komisárky  že Maďarsko  nedodržiava „európske hodnoty“ , dostal premiér Maďarskej republiky Viktor Orbán SEDEM MINÚT k obhajobe v Bruseli…. prečo nám to pripomína Kostncký koncil katolíckej cirkvi zo stredoveku kde odsúdili a upálili Majstra Jana Husa? Že dnes sa už nepopravuje a neupaľuje? …koľko hlasov treba v Európskom Parlamente, aby sa to neodhlasovalo!?…

Čo môže povedať našinec na toto všetko? Ak je rozumovo nadaný, už vie, čo je TOTÁLNA IGNORANCIA MOCI…A on to ešte niekto bude pripomínať komunistickú totalitu z 50.rokov…tam sa vinníci priznávali, tu vinníkovi šancu dali iba na 7 minút.

…Ozaj, a čo sú to tie európske hodnoty? 

….no, žeby to „víno, a židovská kulúra“? …joj… „trolíci“, pred čítaním blogu prestaňte piť burčiak …Európska komisia už proti Maďarsku prijala sankcie – koniec hry na demokraciu

Menševici?

11.11.2018

Voľby do obecných samospráv -komunálne voľby na Slovensku vyhrali menševici. Veď ich všade volilo iba do 35 až 44 percent voličov a teda obyvateľov Slovenskej republiky. Niekto sa donedávna viac »

Vždy si nájdu palicu, ktorou možno *psa biť*?

19.09.2018

Šéf Finančnej správy odstupuje o týždeň k 1.októbru. Dokonale zorganizoval slovenskú finančnú správu, ohrozil veľa špekulantov a podvodníkov, ale zrazu už má toho dosť a odstupuje. Na viac »

Len ste sa rehlili „Ani zrnu nazmar“ za socializmu, teraz sa rozčulujete na jablkách?

15.09.2018

Veta „S úrodou to u nás vyzerá katastrofálne, máme neskutočné množstvo jabĺk, ktoré, žiaľ, nevieme predať.“ Škandál: lebo tisíce slovenských detí a desaťtisíce starých ľudí by viac »

dvojičky

Oddelené siamské dvojičky z Bhutánu po zákroku už ukazujú šibalskú tvár

15.11.2018 23:10

15-mesačné dvojičky Nima a Dawa boli spojené trupmi a mali aj spoločnú pečeň. Oddelili ich v Austrálii.

sofia, migranti,

Migračný pakt OSN neratifikuje ani Estónsko

15.11.2018 22:34

Pakt by mali vlády oficiálne prijať na konferencii v marockom Marrákeši v decembri.

Brexit

Väčšina Britov je proti brexitu a chce druhé referendum

15.11.2018 21:59

Britská stanica Sky News zverejnila dnes nový prieskum.

putin, pence

Putin a Pence debatovali v Singapure o kontrole zbraní

15.11.2018 20:40

Putin povedal, že pokiaľ sa uskutoční očakávané stretnutie s Trumpom, budú spolu hovoriť aj o Sýrii, Severnej Kórei a Iráne.

asimo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 51
Celková čítanosť: 80044x
Priemerná čítanosť článkov: 1569x

Autor blogu

Kategórie