Založ si blog

Menševici?

Voľby do obecných samospráv -komunálne voľby na Slovensku vyhrali menševici. Veď ich všade volilo iba do 35 až 44 percent voličov a teda obyvateľov Slovenskej republiky. Niekto sa donedávna sťažoval, že furt tu pretrvávajú „boľševici“ a ich metódy…no dobre, faktom je, že „boľšínstvo“, teda väčšina obyvateľstva sa „vyondila“ na voľby a tých do 44 percent čo voliť bolo, to boli zúfalci zachraňujúci povesť DEMOKRACIE NA SLOVENSKU.

Ale nie, neporozumeli ste, nesťažujem sa. Iba konštatujem fakt: ak sa víťazmi v komunálnych voľbách stali ľudia s voličským oprávnením od pár po 44 percent, volila ich menšina. 

A tak sú to meňševici.

Uvidíme. Volil som – preto sa nesťažujem. Moji kandidáti boli ešte „menší“…neprešli, ale aspoň „sa ukázali na zozname. Nebolo ich všade plno, nelemovali svojim ksichtom bilbórdy, ani nevykúkali na mňa zo schránok či z internetovej reklamy.

Ozaj, mladí – a všimli ste si vy bratislavskí mladí voliči, že za hudobnou a kultúrnou celebritou Vallom sa chytrácky a lišiacki skryli ako nesympatický Štefunko tak i nie masami obdivovaný Beblavý?

Prečo mi to pripomenulo kampane hercov a umelcov v nežnej revolúcii, za ktorými sa skrývali „rozdávači majetku“ Klaus, humanisti Havel a populisti Mečiar neskôr?

 

čaká nás krásna menševická budúcnosť…. 

Naša vďaka Geremu tlmočená Salvinim: Nech sa stane vzorom všetkým čo chcú pomôcť

12.08.2019

Človek predsa len cíti humanizmus v duši, najmä v kresťanskej Európe. Dlho sme boli manipulovaní a vydieraní práve poukazom na naše svedomie. Ale zmenilo sa to v nedeľu 11.augusta 2019 a svet viac »

Feťáci chcú do vlády, mafiáni sú už v nej, úžerníci zakladajú strany. ..

08.08.2019

Bože čo sa to deje na tom mojom milom rodnom Slovensku? Nečudujem sa že sme všetci čo sme mali rozum ušli, emigrovali... ale tu už ide o náš pocit domoviny...alebo ho už nemáme? Pred tridsiatimi viac »

Len rezignovaný povzdych: A mňa prečo nevezmú? !! !

21.07.2019

Demagógia masmédií hlavného prúdu a pravicových politikov: Stotisíc miest je voľných, Srbom plat 500 eur stačí EKONOMIKA "V priemyselne rozvinutých častiach Slovenska čoraz viac podnikov viac »

Tibor Gašpar

Projekt Oklamaní: Gašpar chce porozprávať o tom, čo sa dialo po Kuciakovej vražde

25.08.2019 22:40

Policajný exprezident Tibor Gašpar chce ukázať, ako sa vyšetrovala dvojnásobná vražda.

chemnitz, nemeco, polícia

V Chemnitzi sa rok po dobodaní Nemca zišli stovky extrémistov

25.08.2019 20:37

Za čin bol vo štvrtok odsúdený na 9,5 roka väzenia mladý Sýrčan.

Donald Trump

Biely dom: Trump ľutuje, že clá nezdvihol ešte vyššie

25.08.2019 20:37

Donald Trump ľutuje, že clá na čínsky tovar nezvýšil ešte výraznejšie. Takto interpretuje jeho nejednoznačné slová Biely dom.

Monika Jankovská

Opozičné strany žiadajú odvolanie Jankovskej, tá sa bráni

25.08.2019 18:22, aktualizované: 20:21

SaS nevidí dôvod, aby premiér a minister spravodlivosti čakali na potvrdenie jej väziem s Kočnerom.